Zájezd Sokotra 2015

Socotra Socotra Socotra Socotra Socotra Socotra

Sokotra 2015  - termín     5.4. – 16.4. 2015

12 dní, 9 nocí (7 nocí na Socotra - hotel/eco lodge, kemp, stan, 2 noci Sana'a - hotel) - mimořádný termín, to nejlepší z ostrova a okolí Sana'a - max.8 osob!

Sokotra 2015  - termín     31.10. – 12.11. 2015

let přes Dubaj s Yemenia Airlines, odlet z Vídně, případně z Prahy - 12 dní, 10 nocí (hotel/eco lodge, kemp, stan) - to nejlepší z ostrova, max. 12 osob.

Sokotra 2015  - termín     2.1. – 15.1. 2015

To nejlepší z ostrova, 14 dní, 12 nocí (hotel, kemp, stan), max. 12 osob

Program zahrnuje návštěvu nejzajímavějších míst, které může ostrov nabídnout. Nejkrásnější pláže a jedinečná endemická fauna a flora,  šnorchlování nebo potápění v národní rezervaci, treking do vnitrozemí ostrova s koupáním v tůních a výstup na nejvyšší pohoří (možný náhradní program), domorodé vesnice, výstupy a průzkumy do neprobádaných jeskyní, rybaření, relaxování a opalování na panenských plážích.

*pro bližší informace nás prosím kontaktujte

 


Chcete-li poznat ostrov se zkušenými cestovateli, organizovaně se skupinkou českých turistů a minimalizovat své náklady na cestu, je to pro vás ta správná volba!

Program se může na základě individuálních požadavků měnit a skupinu je možné dle preferovaných aktivit rozdělit.

V případě, že pojedete s námi, v navrženém termínu, bude vám k dispozici z našeho týmu česky hovořící průvodce.

Náš program na ostrově je pro cestující navržen tak, aby zahrnoval kompletní služby  - ubytování ( 2 x v hotelu, v kempu ve stanu),  plnou penzi včetně pitné vody, pronájem kempinkového vybavení, poplatky za vstupy do přírodních rezervací a poplatky za táboření. Pouze nadstandardní služby jako pronájem rybářských lodí, zapůjčení vybavení pro potápění, jiné specifické požadavky a extra výlety navíc jsou placeny mimo kompletní náklady.

 

Podle vašich možností a očekávání organizujeme rozmanité a individuální typy pobytu a výletu, které naplní speciální přání jedince či skupiny.

Zorganizujeme jedinečné trekingové výlety, rybářské a potápěčské výpravy, stejně jako dobrodružné cesty pro biology a speleology.

Spolupracujeme pouze s rodilými Sokotránci, kteří působí jako profesionální průvodci a mají přírodovědné vzdělání. Zajistíme pronájem vhodných vozů 4x4 se zkušenými řidiči, pronájem rybářských lodí, potápěčského vybavení a proškolené instruktory.

Poskytneme kompletní vybavení pro kempink a vaření v přírodě. Ubytovat se můžete v nejlepším hotelu na Sokotře, stejně jako kempovat na nejodlehlejších místech a divočině.

Naši sokotránští průvodci mluví plynně anglicky.