Zájezd Sokotra 2016

Socotra Socotra Socotra Socotra Socotra Socotra

Listopad / Prosinec 2016

"To nejlepší ze Socotry", 13 dní, 11 nocí, přímý let přes DUBAJ - termín zájezdu bude upřesněn ihned po oznámení nového letového řádu.

Zpáteční letenky do DUBAJE - z Prahy, Vídně a nově taky z Ostravy! (nutno počítat s noclehem v Dubaji na cestě tam i zpět!)

Leden 2017

"To nejlepší ze Socotry", 13 dní, 11 nocí, přímý let přes DUBAJ - termín zájezdu bude upřesněn ihned po oznámení nového letového řádu.

Zpáteční letenka do DUBAJE - z Prahy, Vídně a nově také z Ostravy! (nutno počítat s noclehem v Dubaji na cestě tam i zpět!)

 

Odlehlé Socotry se nijak nedotýkají, ani na ni nedoléhají žádné politické, náboženské či etnické nepokoje, které by jakýmkoliv způsobem narušovaly nebo ohrožovaly bezpečnost pobytu pro návštěvníky.

Není se tedy třeba jakkoliv znepokojovat a obávat nestabilní situace v Jemenu, popřípadě jakýchkoliv negativních aktivit extrémistických skupin ve světě.

Všechny zájezdy jsou organizovány s přímým leteckým spojením z Dubaje (popřípadě Salalah - Omán) a zpět. Můžete si tak naplno a bez obav vychutnat vše, co ostrov Socotra nabízí.

 

10.1.2016 - 22.1.2016 Socotra

To nejlepší z ostrova - přímý let přes Dubai na Socotru a zpět! 13 dní, 11nocí

13.3.2016 - 25.3.2016 Socotra

To nejlepší z ostrova - přímý let přes Dubai na Socotru a zpět! 13dní, 11nocí

Listopad 2016

Připravujeme zájezd na Socotru - termín bude upřesněn

Program zahrnuje návštěvu nejzajímavějších míst, které může ostrov nabídnout. Nejkrásnější pláže a jedinečná endemická fauna a flora, šnorchlování nebo potápění v národní rezervaci, trekking do vnitrozemí ostrova s koupáním v tůních a výstup na nejvyšší pohoří (možný náhradní program), domorodé vesnice, výstupy a průzkumy do neprobádaných jeskyní, rybaření, relaxování a opalování na panenských plážích.

*pro bližší informace nás prosím kontaktujte

Chcete-li poznat ostrov se zkušenými cestovateli, organizovaně se skupinkou českých turistů a minimalizovat své náklady na cestu, je to pro vás ta správná volba!

Program se může na základě individuálních požadavků měnit a skupinu je možné dle preferovaných aktivit rozdělit.

V případě, že pojedete s námi, v navrženém termínu, bude vám k dispozici z našeho týmu česky hovořící průvodce.

Náš program na ostrově je pro cestující navržen tak, aby zahrnoval kompletní služby - ubytování (2 x v hotelu, v kempu ve stanu),  plnou penzi včetně pitné vody, pronájem kempingového vybavení, poplatky za vstupy do přírodních rezervací a poplatky za táboření. Pouze nadstandardní služby jako pronájem rybářských lodí, zapůjčení vybavení pro potápění, jiné specifické požadavky a extra výlety navíc jsou placeny mimo kompletní náklady.

 

Podle vašich možností a očekávání organizujeme rozmanité a individuální typy pobytu a výletu, které naplní speciální přání jedince či skupiny.

Zorganizujeme jedinečné trekkingové výlety, rybářské a potápěčské výpravy, stejně jako dobrodružné cesty pro biology a speleology.

Spolupracujeme pouze s rodilými Sokotránci, kteří působí jako profesionální průvodci a mají přírodovědné vzdělání. Zajistíme pronájem vhodných vozů 4x4 se zkušenými řidiči, pronájem rybářských lodí, potápěčského vybavení a proškolené instruktory.

Poskytneme kompletní vybavení pro kemping a vaření v přírodě. Ubytovat se můžete v nejlepším hotelu na Sokotře, stejně jako kempovat na nejodlehlejších místech v divočině.

Naši sokotránští průvodci mluví plynně anglicky.